O firmie

JarMag Sp. z o.o. J.Krawczyk, M.Dmochewicz z siedzibą w Lublinie została założona w 2002 roku. Swoją działalność rozpoczęła od dystrybucji tworzyw sztucznych, włókien oraz przędz.

Dzięki licznym kontaktom zagranicznym stała się wiodącym importerem surowców i produktów  z rynku europejskiego i azjatyckiego. Z udziałem swoich klientów wprowadziła na rynek pozycje takie jak: maty szklane, tkaniny, różnego rodzaju włókniny, piankę lateksową w rolkach i formatkach oraz maty kokosowe.

Dowodem wysokiej jakości obsługi Klienta jest wiele wyróżnień, jakie Spółka  otrzymała w minionych latach. Do nich należy m.in. sześciokrotnie przyznany tytuł Gazeli Biznesu, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej czy Diamenty Forbesa.

Firma Jarmag pracuje w Grupie czterech siostrzanych spółek. Najstarszą z nich jest Przedsiębiorstwo Przemysłowo - Handlowe "Standard" Sp. z o.o. założone w 1990 roku. Podstawowym asortymentem tej firmy są surowce chemiczne i chemikalia dla wielu branż przemysłu.

Dynamiczny rozwój spółki Standard uzasadnił wydzielenie z jej struktury części potencjału a następnie utworzenie z niego w roku 1997 nowego podmiotu gospodarczego pod nazwą Przedsiębiorstwo Chemiczne "Stanchem" Sp. z o.o. Podstawowym asortymentem tej firmy są surowce znajdujące zastosowanie w przemyśle metalurgicznym, odlewniczym, spawalniczym, materiałów ściernych, ciernych, ogniotrwałych oraz galwanicznych.

Następną spółką jest Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe "Stanlab" Sp. z o.o. założone w 2000 roku, którego siedziba od 1 lipca 2006 roku została przeniesiona z Gliwic do Lublina. Profilem działalności firmy jest sprzedaż specjalistycznych odczynników o bardzo wysokiej czystości i surowców chemicznych specjalnego przeznaczenia. Firma w 2012r poszerzyła swój zakres działania o obrót płytami budowlanymi i meblowymi.

Najmłodszą naszą Firmą jest Sanatorium „Revita” Sp. z o.o., której 100 % udziałów nabyliśmy w grudniu 2012 r. Sanatorium działając na rynku od ponad 20 lat posiada ugruntowaną pozycję w zakresie świadczonych przez siebie usług sanatoryjnych, leczniczych i rehabilitacyjnych.

Grupa zatrudnia około 400 osób. Roczna wartość sprzedaży to około 500 mln USD. Zaplecze techniczne spółek działających w Grupie stanowią cztery dobrze uzbrojone technicznie bazy o łącznej powierzchni ponad 13 hektarów położone przy ul. K. Olszewskiego 10 , Diamentowej 7 w Lublinie i w Niemcach 105 A k/Lublina oraz w Muszynie przy ul. Zielonej 3. Łączna powierzchnia pomieszczeń biurowych, magazynowych, produkcyjnych oraz technologicznych to około 26000 m2.

Mamy nadzieję, że przedstawione wyżej przez nas informacje w pełni odpowiadają Państwa oczekiwaniom. Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać kontaktując się bezpośrednio z wybraną Spółką.

Zapraszamy do współpracy